
Op zoek naar een Apres Ski DJ Bij Trouw-Feest-DJ.be boek je DJ Tom Cosyns één van de meest gevraagde Feest DJ’s uit Vlaanderen. DJ Tom Cosyns is Resident Dj van Moose bar het bekendste apres ski concept van Vlaanderen en ver daarbuiten. Na Hasselt, Mechelen, Tienen Alpe D’huez en Antwerpen, en natuurlijk Tomorrowland, tijdens de winter ook Après Ski sfeer en gekte in Kortrijk, Gent, Leuven en Mechelen…Wir gehen los De Moose Bar’s in Vlaanderen zijn open vanaf eind oktober op doncerdag, vrijdag en zatezrdag vanaf 19 uur tot 5 uur ’s ochtends. Het pop-upconcept loopt tot eind maart. Kom je zelf ook graag verkleed in Lederhosen of ski-kledij? Geen probleem, want bij Moose geldt de leuze: hoe gekker, hoe beter.
Een DJ inhuren voor uw Apres Ski party of feest? Wij bieden u een totaalformule met keuze DJ met of zonder geluid en licht voor ieder wat wils. Wij leveren een kwalitatieve klank en lichtinstallatie in combinatie met een vakkundige en zeer ervaren Apres Ski DJ.
DJ Apres SKI
Tom is in alle muziekgenres thuis, hij kan de beste feestmuziek, foute muziek, apre ski, carnaval, schlagers, nederlandstalig … naadloos aan elkaar mixen. Tom draaide reeds meer dan 100 Apres Ski party’s in Vlaanderen. Een Apres Ski DJ inhuren met 35 jaar ervaring in is hier meteen mogelijk. Kijk even verder op onze website, check even de reacties en referenties van tevreden klanten en zit u met vragen contacteer ons.
Apres SKI party’s zijn in de dag van vandaag
Ben je dus op zoek naar een Apres Ski DJ ? Huur één van de meest gevraagde feest dj’s en maak van uw Apres Ski feest een groot succes. Binnenkort organiseert u samen met familie of vrienden een spetterende Apres Ski party of ben je van plan om een verjaardagsfeest, bedrijfsfeest of personeelsfeest te organiseren? Waarom dan niet kiezen voor een Apres Ski party met DJ. Boek Apres Ski DJ Tom op jou Party hij draait dan de foutste Duitstalige, Nederlandstalige of Vlaamse platen. Of het nu gaat om een dj Apres Ski met of zonder discobar er komt heel wat bij kijken. Niet enkel de aankleding, decoratie, feestzaal, locatie of het opmaken van de uitnodigingen is van groot belang ook het inhuren van de gepaste Apres Ski dj is een belangrijke factor om tot een geslaagde disco party te komen, want een dj maakt of breek het feest!
Meestal is de keuze van huren van de dj het moeilijkst, meestal heb je de Apres Ski dj’s die je terugvindt via het internet nog nooit aan het werk gehoord en ken je ze helemaal niet. Zal de Apres Ski dj de gepaste muziekkeuze of jullie smaak draaien? Past hij zijn muziekkeuze wel voldoende aan naargelang het aanwezige publiek? Is zowel de muziek als lichtinstallatie die de dj bij heeft voldoende voor de grootte van de zaal en het aantal aanwezigen? Zal het weer eens zo’n dj zijn die voortdurend door de micro zit te kwebbelen? Allemaal vragen die zeer moeilijk te beantwoorden zijn als je de dj niet kent of zijn muziek keuze. De belangrijkste taak van een professionele dj voor Apres Ski feesten is het spelen van de beste Apres Ski platen op het juiste moment. Een Apres Ski dj dient zich steeds aan te passen aan wat het publiek wenst te horen. Als ervaren entertainer heb je dit meestal snel door. Het komt er ook op aan om voldoende meenzingers mee te hebben.
Contacteer daarom Apres Ski DJ TOM en muziek van Christoff, DJ Ötzi, Olaf Henning, Tim Toupet, Gebroeders Ko, Double DJ’s, Mickie Krause en vele andere SKI hits knallen weldra uit de boxen! DJ Tom is één van de meest gevraagde Allround Dj’s van Vlaanderen!

Apres ski
Après-ski (vertaling: na het skiën) verwijst naar uitgaan, drinken, dansen en feestvieren na het skiën. Après-ski is te vergelijken met de nineteenth hole in golf en de derde helft in voetbal.
Oorspronkelijk verwees de Franse term naar het aantrekken van comfortabele sneeuwlaarzen na de oncomfortabele skischoenen. De term heeft zich echter geleidelijk uitgebreid naar alle sociale activiteiten na het skiën. Het is een populair gebruik om tijdens het après-skiën de skikleding (en vaak ook, ondanks de oorspronkelijke betekenis, de skischoenen) aan te houden. Verder moet de locatie stijlvol zijn: liefst een houten hut in chaletstijl met ski’s of een jachttrofee aan de muur, bediening in Lederhosen, en een locatie dicht bij of op de piste. Een veel gehoord punt van kritiek is dat men bij een après-skihut op de piste terug naar de auto of hotel moet skiën: dit gebeurt dan met veel alcohol achter de kiezen met alle risico’s van dien. Met name in Oostenrijk heeft de après-ski een grote vlucht genomen.
In Nederland wordt après-ski ook wel als een muziekstijl beschouwd en zijn er speciale après-skihutten. Deze hebben echter niets met het gebruik na het skiën te maken, maar proberen enkel de sfeer na te bootsen.
Waarom Tom Cosyns boeken voor uw feest of party?
🎧 1. Resident DJ van Moose Bar & Moose Bar XXL Sportpaleis
Tom Cosyns is al jarenlang resident DJ bij de populaire Moose Bar events in Vlaanderen (Antwerpen, Mechelen, Hasselt, …) en draait ook elk jaar op Moose Bar XXL in het Sportpaleis in Antwerpen, waar hij het publiek van soms wel 18.000 feestvierders laat dansen op après-skiklanken
2. Internationale top‑ervaring: Tomorrowland
Hij draaide op de Moose Bar-stage tijdens Tomorrowland in 2019, 2022, 2023 en ook in 2024 en 2025, wat zijn status bevestigt als artiest op internationale podia
3. Meer dan 30 jaar ervaring
Tom is al actief sinds 1988 en wordt beschouwd als een van de bekendste all‑round DJ’s van Vlaanderen, met residenties in tal van clubs en evenementen
4. Super brede muzikale expertise
Hij beheerst genres zoals après-ski, foute muziek, disco (jaren ’70/’80/’90), retro house, R&B, electro, groove en commerciële hits. Zo kan hij ieder publiek aanboren en opzwepen
5. Ambassadeur van sfeer en interactie
Tom stelt vooraf afstemming centraal: hij luistert naar jouw wensen en componeert een playlist op maat. Op de avond zelf merkt hij voortdurend de sfeer aan en past hij zijn set aan om iedereen in de juiste vibe te houden
6. Flexibele boekingsmogelijkheden
Je kan Tom boeken voor sets van 1, 2 of 3 uur, of voor een volledige avond. Ook eventueel met discobar, licht & geluid, klankinstallatie inbegrepen (all-in deals mogelijk)
Contacteer Tom Cosyns
Voor meer info of een offerte mail naar: info@djtom.be of bel +32 495/21 45 83

